Spolek pro románský kostel v Potvorově - Aktuality - Aktuality - Články
Hlavní nabídka
Hledat
  
Obec Potvorov
Okres Plzeň – sever
7 km severozápadně
od města Kralovice

Mapa
Odkazy jinam

Aktuality

Koncert zpěváka Luboše Pospíšila se bude konat v kostele sv. Mikuláše v Potvorově v sobotu 18. května 2018 v 19 hodin. Luboš Pospíšil začínal v C&K Vocalu, zpívá a skládá populární písně, doprovází se na kytaru.

V Potvorově a jeho okolí jsou oblíbeny a nedočkavě očekávány pořady Jiřího Černého, známého hudebního publicisty, který poutavě hovoří a uvádí hudební díla autorů českých i zahraničních. Pan Černý v Potvorově vystoupí tentokrát dvakrát – ve čtvrtek 31. 5. v 19 hodin s pořadem o Petru Skoumalovi a pak 6. 9. 2018, program časem upřesníme.

V měsíci červnu, v sobotu 16. 6. 2018 v 19 hodin je plánován koncert Vladimíra Merty, českého písničkáře, publicisty a spisovatele. Jedná se po letech o jeho druhé vystoupení v Potvorově (v roce 2010).

V sobotu 21.července se bude v Potvorově konat koncert z cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje, tentokrát se bude prezentovat soubor Schola Gregoriana Pragensis.

Koncert vážné hudby si chceme dopřát ještě v září, v neděli 16. 9. 2018 vystoupí tři hudebnice pod vedením Petry Kamenické. Umělkyně vystoupí se zpěvem v doprovodu s cembalem (popř. varhanami) s flétnou a provedou skladby J. S. Bacha, A. Vivaldiho a dalších skladatelů.

Začátkem prosince se bude v kostele konat tradiční Mikulášský koncert. Součástí vystoupení bývá podělení malých dětí dárky od Mikuláše.

Stránky pro tisk Poslat známému Vytvořit z článku PDF